Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Talentsamlingen 2017

I år er det spillere født i 2002 som kalles inn til den årlige felles talentsamlingen i Skien.

Samlingen skal foregå i Skien fra 7. til 10. august. Her er alle deltakerne:

Fornavn Etternavn,Klubb

Jenter
Oda Thorsen, Randaberg
Maria Staven, Sunde
Celina Vatne, Grane Arendal Håndball
Veriana Veliqi, IK Våg
Emma Lindal, IK Våg
Martine Kårigstad Andersen, IK Våg
Maren Langø Hinna, HK
Emilie Hamre, Forus & Gausel
Sanna Lind Betten, Fjellhammer IL
Mari Myrland, Njård
Elsa Åsberg, Haslum
Selma Helen Henriksen, Kråkerøy
Nora B. Lilleng, Nordstrand IF
Henriette Jack Larsen, Fjellhammer IL
Silje Alvestad, Nordstrand
Mina Marie Starholm, Lillestrøm HK
Marte Hellevik, BHK
Maria Gald Bergslien, Fyllingen
Line Waage Mossestad, Fyllingen
Pia Standal, Fyllingen
Nora Marie Johnsen, Nore Neset
Tiril Høyheim, Årstad
Marita Aaberg Ylvisåker, Jotun/Årdalstangen
Henriette Espetvedt Eggen, Fyllingen
Annmalie Lyngås Skjelstad, Stjørdals-Blink
Vilde Krogstadholm, Stjørdals-Blink
Mathilde Selstad Strømme, Byåsen
Sofie Winther-Hansen, Strindheim
Oda Jørgine Fuhr, Tromsø
Thea Christine Lundemo, Stjørdals-Blink
Sandra Tran, Tiller
Iselin Bjørnebye, Strindheim
Tuva Johanne Sletli, Storhamar Håndball
My Lervold, Skreia
Eirill F. Westby, Ottestad
Amalie A. Granli, LFH09
Julie Johnsen, Storhamar Håndball
Hanne Lien, Toten HK
Mie Blegen Stensrud, LFH09
Maren Engebakken, Ottestad
Ylva Vegard Aurmo, Flint
Sofie Celius, Konnerud IL
Rebecka Fodnes, Reistad IL
Dana Bjørg Gudmundssottir, Konnerud IL
Celine Hansen, Runar
Thea Mathilda Jørgensen, Sandar
Lovise Berg, Tønsberg Turn
Andrea Karlsen, Gjerpen IF


Gutter
Tomas Bråten, Avaldsnes IL
Kevin Høyland, Fløy
Magnus Liland, Grane
Erik O. Knutsen, Nærbø IL
Elias Bodsberg, Nærbø IL
Tord Knutsen Lea, Nærbø IL
Jon Tore Wiig, Nærbø IL
Fredrik Kritiansen Nøtnes, Øyestad IF
Axel Steive, Nordstrand IF
Tobias Juuhl Svensson, Haslum
Felix Rathmann Kristensen, Haslum
Aleksander Høiness, Haslum
Henrik Jevnaker, Bækkelaget
Thomas Linder, Fjellhammer IL
Magnus Kristensen, Haslum
Matthias Dorgelo, Haslum
Markus Robson Fyllingen
Ebbe Stankiewicz, Fyllingen
Mathias Kvinge, Fyllingen
Daniel Dimitrijevic, Fyllingen
Karl Opseth, Mathopen
Ole Solheim, Florø
Håvard Garnes, Bjørnar
William Sæther, Stord
Even Fjeldstad, Sverresborg
Valentin Rosenlund, Skogn
Odin Breivik, Bodø
Ruben Knutsen, Bodø
Emil Persgård, Følling
Linus Högdahl, Strindheim
Alexander Jullumstrø, Skogn
Niklas Laugen, Charlottenlund
David Skretting, Elverum Håndball
Mojtaba Mirzaee, Elverum Håndball
Simen Jansrud, Eidskog HK
Erlend Stafseth, Elverum Håndball
Jonas Houg Lundstad, Toten HK
Magnus Lundevaag, Storhamar Håndball
Syver Haug, Elverum Håndball
Kristian Busterud, Elverum Håndball
Martin Paulsen Aarvik, Tjølling IF
Marcel Batyra, IL ROS
Martin Eberlein, HK-72 Sande
Magnus Vik Gabrielsen, Tjølling IF
Johannes Gurrich, Holmestrand
Nikolai Moe, IL ROS
Henrik Moe Carlsen, Tjølling IF
Philip Maurstad Uv, Reistad IL

Ledelse:
Regionale landslagstrenere, trenerteam LK02 og LM02.

Fremmøte:
Mandag 7. august kl. 14.00 i Skien Fritidspark, Sportellet.

Program for samlingen:

Mandag 07. august

14.00 Oppmøte og lunsj, Skien Fritidspark
17.00-19.00 Trening i Skien Fritidspark

Tirsdag 08. august

09.00-12.00 Trening i Skien Fritidspark
16.00-19.00 Trening i Skien Fritidspark

Onsdag 9. august

09.00-12.00 Trening i Skien Fritidspark
16.00-19.00 Trening i Skien Fritidspark

Torsdag 10. august

Individuelle samtaler
09.00-12.00 Trening i Skien Fritidspark
13.30 Hjemreise