Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Larvik HK NM-vinnere 2016. Foto: Svein André Svendsen/NHF
Larvik HK NM-vinnere 2016. Foto: Svein André Svendsen/NHF

Samlet oppsett Kvinner

Samlet oppsett for de første NM-rundene 2017. Fra 4. runde er det trekning.

1. runde

K-nr Hjemmelag Bortelag Resultat
1 Vikhammer Melhus/Gimse 19-35 
2 HK Rygge Tveter 22-39 
3 Stord Gneist 21-22 
4 Skaun Kristiansund 23-37
5 Midsund Træff 19-25 
6 Ramunes/Årnes Ull/Kisa 24-32 
7 Bergsøy Volda 20-28 
8 Gøy HK Høland 25-42 

2. runde

K-nr Hjemmelag Bortelag Resultat
9 Træff (v.k 5) Charlottenlund SK 19-42 
10 Tveter (v.k.2) Follo HK Damer 19-31 
11 Gneist (v.k.3) Tertnes Elite 17-38 
12 Kolstad Orkanger 19-27 
13 Kristiansund (v.k. 4) Molde Elite 22-49 
14 Melhus/Gimse (v. k 1) Byåsen Elite 21-47 
15 Drøbak/Frogn Sarpsborg 14-46 
16 Kjelsås Hønefoss 28-35 
17 Fram Larvik HK 13-52 
18 LFH09 Storhamar Håndball Elite 15-47 
19 Lunner Nit/Hak 15-30 
20 Larvik Turn Grane Arendal 19-34 
21 Stavanger IF Sola HK 16-34 
22 Ålgård Hundvåg 29-15 
23 Ammerud Oppsal 15-42 
24 Pors Gjerpen HK Skien 18-24 
25 Vålerenga Aker Topphåndball 17-27 
26 Lier Glassverket 21-44 
27 Bossekop Tromsø 19-31 
28 Bækkelaget Håndball Elite Nordstrand 21-39 
29 Stjørdal Selbu 18-22 
30 Hokksund Skrim Kongsberg 23-35 
31 Utleira Levanger 26-31 
32 Bjørnar Viking TIF 28-34 
33 Østsiden Fredrikstad Fredrikstad Bkl 14-33 
34 Os Fana 19-35 
35 Skreia Gjøvik HK 11-33 
36 Ull/Kisa (v.k.6) Stabæk 17-51 
37 Høland (v.k. 8) Oslo-Studentenes IK 16-27 
38 Lillestrøm HK Rælingen 21-30 
39 AK 28 Vipers Kristiansand 14-45 
40 Volda (v.k.7) Førde 20-21 

                                                                      

3. runde

K-nr Hjemmelag Bortelag Resultat
41 Sarpsborg
(v. k 15)
Fredrikstad Bkl (v.k. 33)  
42 Fana (v.k.34) Tertnes (v.k. 11)  
43 Charlottenlund SK (v.k.9) Molde Elite (v.k.13)  
44 Orkanger (v.k 12) Byåsen Elite (v.k.14)  
45 Oslo-Studentenes IK (v.k.37) Stabæk (v.k. 36)  
46 Gjøvik HK (v.k. 35) Storhamar HB Elite (v.k.18)  
47 Grane Arendal (v.k.20) Sola HK (v.k. 21)  
48 Ålgård (v.k. 22) Vipers Kristiansand (v.k.39)  
49 Nordstrand (v.k.28) Oppsal (v.k. 23)  
50 Rælingen (v.k.38) Gjerpen HK Skien (v.k.24)  
51 Tromsø (v.k. 27) Aker Topphåndball (v.k. 25)  
52 Hønefoss (v.k.16) Larvik HK (v.k.17)  
53 Førde (v.k. 40) Viking TIF (v.k. 32)  27-26
54 Nit-Hak (v.k.19) Skrim Kongsberg (v.k.30)  
55 Selbu (v.k. 29) Levanger (v.k.31)  
56 Follo HK Damer (v.k.10) Glassverket (v.k.26)  36-26

Klare for 4. runde: Førde, Follo HK Damer, 

NM-resultater