Annonse:
2024 Håndballjentenes håndballskole
Annonse:
2024 Håndballjentenes håndballskole

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

160610-LM98-Hoffstad,-Olaf.jpg
Olaf R. Hoffstad (bildet) er en av U-spillerne som er innkalt til samling. Foto: Svein André Svendsen

U-gutta til Skien

Anstein Engravslia og Johnny Jensen har treneransvaret for U-gutta (LM98) på samlingen fra 6.-8. mars.

Denne saken er eldre enn ett år, og kan inneholde utdatert informasjon.

Samlingen er fellessamling med Rekruttgutta, Juniorgutta og Guttelandslaget. 

Norges Håndballforbund har tatt ut disse spillerne til samlingen (LM98):

Målvakter:
Halvor-Elias Nærland, Nærbø IL (Født 14.02.98)
Nikolai Wiig, Haslum IL (20.11.98)
Jesper Johan Gulliksen, Herkules Håndball (07.09.99)

Utespillere: 
Preben Egeli, Bodø HK (05.04.98) 
Ole Nærland, Nærbø IL (04.06.98)
Andreas Horst Haugseng, Nærbø IL (18.08.98)
Anders Teige Bøe, Herkules Håndball (28.10.99)
Sindre Heldal, FyllingenBergen (10.02.99)
Bjørnar Pedersen, Ski IL (26.04.98)
Kasper Lothe, Ski IL (22.12.98)
Sander Løvlie Simonsen, ØIF Håndball Elite (09.07.98)
Henrik Evensen, Herkules IF (27.02.99) *)
Simen Holand Pettersen, Sandefjord Håndball (08.04.98) *)
Thomas Horneland Boilesen, Drammen HK (11.11.98)
Rassin Haugseng, Nærbø IL (21.02.98)
Olaf Richter Hoffstad, Sandefjord Håndball (08.01.99)
Fabian Sandven, Bækkelaget Håndball Elite (03.05.98)
Fredrik Engelstad, Sandefjord Håndball (20.04.98)
Anders Jansrud, Elverum Håndball (27.03.98) **)
Sander Horntvedt Pettersen, Sandefjord Håndball (04.05.98) **)

*) Forfall
**) Ny spiller inn i troppen

Reserver:
Emil Kheri Imsgard, Elverum Håndball (06.03.98)
Sander Wennberg Linderud, Elverum Håndball (01.07.99)
Alexander Mitrovic, St. Hallvard (12.03.98)
Samson Bjørke Kallestad, Fyllingen Håndball Elite (27.06.98)
John Thue, Nærbø IL (24.03.98)
Fredrik Butler Wang, Nøtterøy Håndball Elite (12.04.98)

Ledelse:
Anstein Engravslia, trener
Johnny Jensen, trener
Jonathan Orvik Giladi, fysioterapeut
Håkon Halvorsen, fysisk ansvarlig
Sindre Y. Walstad, målvaktressurs

Oppmøte:
Mandag 6.3
kl. 10:30 Sportellet, Skien Fritidspark

Hjemreise:
Onsdag 8.3
ca. kl. 16:00 Samling slutt/hjemreise

Innkvartering i Skien:
6.-8.3 Sportellet, Skien Fritidspark
Moflatvegen 59, Skien

Program for samlingen
(endringer kan forekomme)

Mandag 6. mars
10:30 Oppmøte
11:00-13:00 Trening i hall
12:45 Lunsj 2 lag
13:15 Lunsj 2 lag
Lett måltid på Sportellet
17:30-19:00 Trening i hall
19:15 Middag, alle lag
21:30 Kveldsmat på Sportellet

Tirsdag 7. mars
08:30 Frokost
10:00-11:30 Fysisk 
10:00-12:00 Trening i hall 
11:45 Lunsj 2 lag
12:15 Lunsj 2 lag
Lett måltid på Sportellet
17:00-19:00 Trening i hall 
19:15 Middag, 3 lag
21:30 Kveldsmat på Sportellet

Onsdag 8.mars
08:00 Frokost
10:00-11:30 Styrke i hall
09:00-10:30 Trening i hall 
11:00 lunsj, 2 lag
14:00-15:30 Trening i hall
16:00 Samling slutt

Se mer om U-gutta (LM98)