Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Seriestart 2. divisjon Kvinner og Menn

En kamp i 2. divisjon spilles 2. september. De øvrige lagene har seriestart 5.-6. september

Sted:
Start: 02.09.2020
Slutt: 06.09.2020

NB: Seriestart i henhold til terminlisten forutsetter at full trening kan starte primo august, og at det tillates kamper (uten at spillere må i karantene). Ved utsatt seriestart kan dette medføre endringer i kampdatoer og spillemodeller for serie, NM og sluttspill.

De første kampene i 2. divisjon spilles slik:

Kvinner

2. september
Kl. 18:30 avdeling 1 Langhushallen Follo HK Damer 2 - NIT-HAK

5. september
Kl. 16:00 avdeling 1 Bækkelagshallen Bækkelaget Håndball Elite – Harstad
Kl. 16:00 avdeling 1 Bodø spektrum Junkeren - Follo HK Damer 2

Kl. 15:00 avdeling 2 Kjelsåshallen Kjelsås - Sandefjord
Kl. 17:00 avdeling 2 Tinntjønnhallen Søgne - Hokksund

Kl. 14:00 avdeling 3 Nye Loen Nærbø Nærbø – Førde
Kl. 15:45 avdeling 3 Haukelandshallen Årstad - Hinna

Kl. 16:00 avdeling 4 Campus Arena Gjøvik Gjøvik HK - Utleira
Kl. 17:00 avdeling 4 Munkvollhallen Byåsen Bredde - Selbu
Kl. 18:00 avdeling 4 CSK Varmbo arena Charlottenlund SK 2 - Elverum

6. september
Kl. 14:00 avdeling 1 Kongstenhallen Østsiden Fredrikstad - NIT-HAK
Kl. 14:00 avdeling 1 Sarpsborghallen Sarpsborg – Harstad
Kl. 14:00 avdeling 1 Tromsdalshallen Tromsø - Follo HK Damer 2
Kl. 14:00 avdeling 1 Oppsal Arena Oppsal 2 - Fredrikstad Bkl 2

Kl. 14:00 avdeling 2 Vestsidahallen Pors - Oslo-Studentenes IK
Kl. 14:00 avdeling 2 Karusshallen Våg - Hokksund
Kl. 14:00 avdeling 2 Fagerlihallen Larvik Turn - Gjerpen 2
Kl. 16:00 avdeling 2 Slagenhallen Flint Tønsberg 2 - Aker Topphåndball 2

Kl. 12:00 avdeling 3 Åsane Arena Åsane – Hinna
Kl. 13:00 avdeling 3 Stavanger idrettshall Stavanger – Førde
Kl. 14:00 avdeling 3 Olsvikhallen Kjøkkelvik – Fyllingen
Kl. 14:00 avdeling 3 Åsane Arena Tertnes – Gneist

Kl. 14:00 avdeling 4 Jorekstad idrettshall LFH09 - Kolstad
Kl. 14:00 avdeling 4 Norgeshushallen Skreia - Utleira
Kl. 16:00 avdeling 4 Leangenhallen Strindheim – Elverum


Menn:

5.september
Kl. 14:00 avdeling 1 Stangneshallen Harstad - Alta IF
Kl. 16:00 avdeling 1 Jordalhallen Vålerenga - Bækkelaget Håndball Elite 2

Kl. 14:00 avdeling 2 Jotunhallen Sandefjord 2 - Fold HK 2
Kl. 14:00 avdeling 2 Sukkevann idrettshall Randesund - Nøtterøy Håndball 2
Kl. 16:00 avdeling 2 ROS Arena Ros - Urædd

Kl. 16:00 avdeling 3 Sandslihallen Gneist - Varhaug
Kl. 16:00 avdeling 3 Giskehallen Sandnes 2 - Viking TIF 2

Kl. 16:00 avdeling 4 CSK Varmbo arena Charlottenlund 2 - Bergsøy
Kl. 16:00 avdeling 4 Dragvollhallen NTNUI Håndball - LFH09
Kl. 18:00 avdeling 4 Terningen Arena Elverum 2 - Spjelkavik

6.september
Kl. 12:00 avdeling 1 Tistedalshallen Halden TH 2 – Nordstrand
Kl. 14:00 avdeling 1 Bodø spektrum Bodø HK – Kjelsås
Kl. 15:30 avdeling 1 Lørenskoghallen Fjellhammer 2 – Vestli
Kl. 16:00 avdeling 1 Skedsmohallen Lillestrøm TH – Ski

Kl. 17:00 avdeling 2 Skienshallen Herkules - Haslum HK 2
Kl. 17:00 avdeling 2 Nedeneshallen Øyestad - Falk Horten 2

Kl. 14:00 avdeling 3 Framohallen Fyllingen - Stord
Kl. 14:00 avdeling 3 Steinsvik Arena Haugaland - Bjørnar
Kl. 14:00 avdeling 3 Nye Loen Nærbø Nærbø 2 - Viking TIF 2
Kl. 14:00 avdeling 3 Åsane Arena Åsane – Varhaug

Kl. 14:00 avdeling 4 Leangenhallen Strindheim - Bergsøy
Kl. 14:00 avdeling 4 Melhushallen Melhus - Steinkjer
Kl. 14:00 avdeling 4 Åsveihallen Sverresborg - LFH09
Kl. 14:00 avdeling 4 Boligpartner Arena Storhamar – Spjelkavik

Mer om 2. divisjon 2020-21