Tilbake Twitter Facebook

Innkalling til samling i Oslo og VM i Russland

Her er en oversikt over Norges lag til VM i St. Petersburg og programmet for samlingen i Oslo og den første delen av oppholdet Russland.

Disse spillerne representerer Norge i årets VM i St, Petersburg:

 

Nr

Navn Klubb Kamper/mål

Født

01  Terese Pedersen  Tertnes Håndball Elite  017/   -   270480 
12  Kjersti Beck  Byåsen Håndball Elite  031/   -   050979
16  Katrine Lunde  Aalborg DH  053/   -   300380
04  Ragnhild Aamodt  Ikast Boarding HK  058/160  090980
06  Anette Hovind Johansen GOG Gudme  052/132 240380
07 Randi Gustad  Nordstrand Håndball   042/045   020577
08  Karoline Dyhre Breivang    Larvik HK  081/177   100580
09 Kristine Lunde  Aalborg DH  076/245 300380
11 Kari Mette Johansen Larvik HK  045/095 110179
13  Linn J. Sulland  NTG/Stabæk Håndball  019/014 150784
14

Elisabeth Hilmo 

Larvik HK  163/269 291176 
15 Camilla Thorsen  HC Leipzig  044/106 301275
17 Marianne Rokne  Aalborg DH  074/227 090378
19 Tonje Nøstvold Byåsen IL 014/023 070585
20 Isabel Blanco  Aalborg DH  030/075 100579
 

Program for samlingen

 

Torsdag 01.12

Kl. 12.00           

Oppmøte og innsjekking på Rica Holberg
Kl. 12.15 Avreise til trening
Kl. 13.00 -15.00 Trening i hall på NIH. Treningen er åpen for pressen. Spillere og ledelse er tilgjengelig for korte intervjuer.
Kl. 16.15 Middag
Kl. 17.00 - 19.00 To spillere + Marit i opptak til Senkveld TV2
Kl. 19.00 - 20.00 Møte med videoarbeid: Finjustering samspill
Kl. 20.00   Kveldsmat
Kveldssamling: Info St. Petersburg

Adventsstund

Fredag 02.12

Kl. 08.45 Frokost
Kl. 10.00 - 12.00 Trening i hall – Oppsal Arena. Treningen er åpen for pressen.
Kl. 13.00 - 15.00 Lunsj, inkl julehandel hos Bjørklund.
Kl. 14.00 Pressemøte
Kl. 19.30 - 23.00 Gjensidige inviterer til middag på Pascal og «Hurra for Andersen» på Latter på Aker Brygge
Adventsstund

Lørdag 03.12

Kl. 07.15

Frokost

Kl. 07.45 Bussavgang til Gardermoen
Kl. 09.50  Oslo-Frankfurt
Kl. 17.50
lokal tid
Ankomst i St. Petersburg
Kl. 20.00?  Innkvartering hotell Pribaltiyskaya
Middag
Adventsstund
Søndag 04.12
Kl. 11.15 Frokost
Kl. 12.00   Videoarbeid Angola
Kl. 15.00 Lunsj
Kl. 17.00   Avreise til trening

Kl. 18.00 –19.00

Trening i hall – SCC Peterburgsky.
(Angola trener før oss)
Kl. 19.00 - 20.00 Ledere og spillere tilgjengelig for intervjuer etter dusjen
Kl. 21.00  Middag
Adventsstund
Mandag 05.12
Frokost
Avreise til trening
Trening i hall
Lunsj
Kl. 16.45 Taktikkmøte
Kl. 17.30 Middag
Kl. 19.00 Bussavgang til kamp
Kl. 19.55 Ankomst kamphall
Kl. 21.10 NOR – ANG
Kl. 23.45  Bussavgang fra kamparena – kveldsmat i hallen/bussen
Kl. 00.30 Ankomst hotellet
Adventsstund
Tirsdag 06.12
Frokost
Avreise til trening
Trening i hall
Lunsj
Kl.16.45 Taktikkmøte
Kl. 17.30 Middag
Kl 19.00 Bussavgang til kamp
Kl. 21.10 NOR - KOR
Kl. 23.45 Bussavgang fra kamparena – kveldsmat i hallen/bussen
Kl. 00.30 Ankomst hotellet
Adventsstund
Onsdag 07.12
Frokost
Avreise til trening
Trening i hall
Lunsj
Kl. 16.45  Taktikkmøte
Kl. 17.30 Middag
Kl. 19.00   Bussavgang til kamp
Kl. 19.55 Ankomst kamphall
Kl. 21.10 NOR - AUS
Kl. 23.45 Bussavgang fra kamparena – kveldsmat i hallen/bussen
 Kl. 00.30  Ankomst hotellet
Adventsstund
Torsdag 08.12 Kampfri dag
Frokost
Avreise til trening
Trening
Pressemøte
Lunsj
Middag
Kveldsmat og adventsstund
Fredag 9.12
Frokost
Avreise til trening
Trening i hall
Lunsj
Kl. 16.45 Taktikkmøte
Kl. 17.30 Middag
Kl. 19.00 Bussavgang til kamp
Kl. 19.55 Ankomst kamphall
Kl. 21.10 NOR - AUS
Kl. 23.45 Bussavgang fra kamparena - kveldsmat i hallen/bussen
Kl. 00.30 Ankomst hotellet
Adventsstund
Lørdag 10.12
Frokost
Avreise til trening
Trening i hall
Lunsj
Kl. 16.45 Taktikkmøte
Kl. 17.30  Middag
Kl. 19.00 Bussavgang til kamp
Kl. 19.55 Ankomst kamphall
Kl. 21.10   NOR - HUN
Kl. 23.45  Bussavgang fra kamparena – kveldsmat i hallen/bussen
Kl. 00.30 Ankomst hotellet - adventsstund

   

Aktivitetsplan for hovedrunden lages når kampprogram og motstandere er klare.

02.12.2005 09:45, Kirsten Birkeland