NHF Region Vest Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Regionserien G16 B02 SF
Kamp Nr  61231603051   ResPIN  7847685  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Florø idrettssenter 30.09.2023 kl. 10:40    
A Hjemmelag
 Florø
mot
B Bortelag
 Vikane IL
Sluttresultat A
30
B
21
Halv tid A
15
B
11
Full tid A
30
B
21
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Jakob Mowatt Solheim   X   8 8
24    Daniel Abraham Bahram   X   5 5
2.Omgang 26    Aksel Hollevik Skomsvoll   X   3 3
28    Johan Midtbø Steindal   X   3 1 4
30    Hamza Mohamed Ahmed   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
32    Andreas Nygård Brandshaug   X   1 1
36    Meram Tesfay   X   7 7
50    Tor-Capa Stavang-Bowen    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Vibeke Mowatt          
Leder B: Ole Bernt Reed Solheim          
Leder C: Beate Stavang          
Leder D:                    
Leder E:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Hauk Magne Heggdal-Verlo    
  Jakub Christian Zembjak   X   X X 5 5
2.Omgang   Sander Hammer Moen   X   X
  Kristian Vargas Skåden   X   1 1
  Jardar Lyslo Søndenå   X   X 5 5
Underskrift
lagleder
lag B:
  Emilie Hammer Moen   X   1 1
  Emil Årdal Solbu   X   1 1
  Simon Kobela    
  Andreas Torsheim Nystøyl   X   X 6 6
10    Thomas Verlo Reme   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Andreas Søndenå          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Leder E:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Geir Helge Giil Dommer:   Jan-Erik Stenseth Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: