NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: NNM G14 - 01
Kamp Nr  1731401003   ResPIN  7759202  Tilskuere 80  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Stordalshallen (Bodø) 15.04.2023 kl. 13:00    
A Hjemmelag
 Bodø
mot
B Bortelag
 Vadsø Turn G14
Sluttresultat A
26
B
16
Halv tid A
10
B
8
Full tid A
26
B
16
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Kasper Mateo Willumsen    
  Elias Elvik Krogstad   X   X 1 1
2.Omgang   Adrian Kirkfjell Asphaug    
  Aslak Vik    
  William Ø Vagle   X   6 6
Underskrift
lagleder
lag A:
  Isak Gade Thronæs    
  Nikolas Haugvik   X   2 2
10    Sivert Gamme Liljedal   X   3 3
13    Andreas Mikael Strand    
14    Truls Elden   X   X 5 5
17    William Samuelsen   X   2 2
25    Markus Emilian Klüver   X   7 7
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bjørn Asphaug     X      
Leder B: Elisabeth Haugvik          
Leder C: Morten Brandtzæg Samuelsen          
Leder D:                    
Leder E:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Johan Nikolai Mikalsen   X   2 1 3
  Adrian Bakken Moe   X   4 4
2.Omgang   Olav Arnesen   X   X 1 1
  Marcus Pleym-Larsen   X   1 1
  Ailo Rasthe   X   X 5 5
Underskrift
lagleder
lag B:
11    Adrian Milch Gebhardt    
12    Mikkel Knutsen    
14    Henrik Saxi Wik    
15    Even Gansmo-Frøiland   X   2 2
17    Isak Baumann Løfgren    
51    Sander Andrè Vassdal Sørensen    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Thomas Arnesen          
Leder B: Eirik Milch Gebhardt          
Leder C:                    
Leder D:                    
Leder E:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Jakob Berget Dommer:   Anja Willassen Rasmussen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: