Norges Håndballforbund |
0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Bringserien G16 - Avd 03
|
Kamp Nr
|
95031621010 |
ResPIN
|
7703705 |
Tilskuere
|
55 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Sparebanken Vest Arena |
18.02.2023 kl. 10:00 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
22
|
B
27
|
Halv tid
|
A
10
|
B
13
|
Full tid
|
A
22
|
B
27
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mathias Svanes |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nikolai Eikeland Haga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
3 |
|
Eirik Skretting Omland |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Max Karlbom Aase |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
5 |
|
Felix Miranda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag A:
|
7 |
|
Teo Jørgensen Anzjøn |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
2 |
2 |
4 |
8 |
|
Helmer Vatne |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
9 |
|
Bo Kristian Kverme |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
10 |
|
Sebastian Ueland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jakob Vatne |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
12 |
|
Ben Thomas Kverme |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Even Nærland Rosseland |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
25 |
|
Linus Nord-Varhaug |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
6 |
26 |
|
Tor Sinnes Tjensvoll |
X |
|
|
X |
X |
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Bergljot Gausland Aunet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Fredrik Ruud |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Ragnhild Karoline Eikeland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
Bente Reiestad Vatne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Snorre Steinvåg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Max Billing |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
2.Omgang
|
3 |
|
Nicklas Heiestad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
7 |
|
Lucas Brosstad Særvoll |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Philip Aakre Paulsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag B:
|
11 |
|
Wille John Torvald Magnusson |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
13 |
|
Isak Finstad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
7 |
14 |
|
Ulrik Skarseth Strandbakke |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
19 |
|
Max André Leinhardt |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
20 |
|
Oliver Martin Fjeld Løfsnæs |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
21 |
|
Anders Walderhaug Grefsgård |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Isak Appelgren |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
10 |
66 |
|
Marius Stabu |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Tim Sverre Opsahl Enge |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Tom Tore Finstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|