Norges Håndballforbund |
0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Bringserien G16 - Avd 02
|
Kamp Nr
|
95031620015 |
ResPIN
|
7703668 |
Tilskuere
|
|
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Sofiemyrhallen |
19.02.2023 kl. 10:00 |
Inda Viktoria Forsberg Aas
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
26
|
B
35
|
Halv tid
|
A
13
|
B
13
|
Full tid
|
A
26
|
B
35
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Braut |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jonas Søyland Andersen |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
2.Omgang
|
9 |
|
Håkon Tveit |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
6 |
10 |
|
Emil Vold Stangeland |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
11 |
|
Storm Birkeland Eide |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
Underskrift lagleder lag A:
|
15 |
|
Matheo Vasshus Reiestad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sondre Løge |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
17 |
|
Noah Seland Egeland |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nikolai Nordås Steinsland |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
7 |
67 |
|
Anders Bjerkevoll |
X |
|
|
|
|
|
X |
|
|
|
|
|
77 |
|
Bjørnar Heigre Gjerdevik |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
96 |
|
Vetle Mellemstrand Bore |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
99 |
|
Sander Håland |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Tor Bjørn Søyland Andersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Gøran Håland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Kjetil Bore |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Theodor Wåhlén Ørndal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tor Eirik Johansen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
2.Omgang
|
10 |
|
Une August Trøstheim Amundsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Oscar Anstensen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Magnus Tellefsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag B:
|
15 |
|
Mats Borge |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
9 |
16 |
|
Marius Åberge |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Viktor Bråthen Kjellesvig |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
5 |
20 |
|
Mats Neverdal |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
28 |
|
Jacob Alexander Niss |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
2 |
14 |
55 |
|
Knut Jonathan Westby |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
69 |
|
Benjamin Frederick Willoughby |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
|
Gabriel de La Fuente Lyngstad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Lasse Halaas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Joachim Hattestad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Robin Hattestad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|