Norges Håndballforbund |
0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: 2. divisjon Kvinner - 04
|
Kamp Nr
|
90020204089 |
ResPIN
|
7626573 |
Tilskuere
|
|
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Utleira AB |
12.02.2023 kl. 15:00 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
24
|
B
22
|
Halv tid
|
A
13
|
B
12
|
Full tid
|
A
24
|
B
22
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Christine Hanssen Enger |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Karin Steen |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
7 |
1 |
8 |
2.Omgang
|
3 |
|
Ingvild Borgersen Flåm |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofie Nersund Fuglaas |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
5 |
|
Tuva Willmann |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
Underskrift lagleder lag A:
|
7 |
|
Synne Olsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
8 |
|
Maria Rekkebo |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
11 |
|
Emma Eidem Olsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
12 |
|
Kamilla Røed |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ingvild Følstad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
14 |
|
Marianne Godøy |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Hannah Giskeødegård Tornes |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Janne Charlotte Thoresen Nordnes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ida Larsen Brattreit |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
22 |
|
Kristin Fladmark Skarbøvik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Eirin Skogen |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Håvard Lomsdal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Frode Bjerkan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Stein Arne Olsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
Elin Følstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
Ingvild Skaufel Holmen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Josefine Moen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
6 |
|
Celine Sønsteby Nergaard |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
2.Omgang
|
7 |
|
Frida Nyheim Halberg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
4 |
8 |
|
Christine Olsen |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
13 |
|
Natalia Seierstad |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag B:
|
15 |
|
Katrine Sandsdalen Huse |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Rikke Andervik |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mille Meljordshagen Strøm |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
18 |
|
Oda Maria Nørdsti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Tuva Marie Iversen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
21 |
|
Line Nordvik |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
45 |
|
Mina Sørberget Hauken |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
47 |
|
Hanne Bentsen Skarabråten |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
55 |
|
Tuva Håtun Hottran |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Ola Paulsen Snekkerhaugen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Aleksander Børresen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Inger Lise Nyheim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|