NHF Region Vest |
Pb 6143, 5892 BERGEN, Tlf: 55 59 58 30 - Epost: nhf.rvn@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Regionserien J16 A01 H
|
Kamp Nr
|
61241601050 |
ResPIN
|
7626444 |
Tilskuere
|
|
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Florø idrettssenter |
15.01.2023 kl. 13:00 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
20
|
B
24
|
Halv tid
|
A
9
|
B
14
|
Full tid
|
A
20
|
B
24
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maren Landøy |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Adriane Jørgine Linnéa Ødegård-Bakke |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
12 |
|
Mari Eldevik Andersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Thea Kalgraff Svardal |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
17 |
|
Helen Grace Kent Vågene |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
Underskrift lagleder lag A:
|
19 |
|
Sanne Sund Hauge |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
21 |
|
Kristina Seilen Havnen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
22 |
|
Amanda Sofia Fernandes Hallstensen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ine Steindal Solheim-Olsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ida Solveigsdatter Kvalvik |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
33 |
|
Maria Benedicte Nygaard Tervoort |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Pia Klocke |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
37 |
|
Ane Kroppan Knapstad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Steinar Ohna Løkkebø |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Selma Sümer Mutlu |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sigrid Ottesen Aarøy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
17 |
|
Isabel Tepper Solbue |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
18 |
|
Ingrid Lilleskog Tronstad |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
19 |
|
Vilde Janbu Fresvik |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
Underskrift lagleder lag B:
|
20 |
|
Marielle Fløtre Olderkjær |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
8 |
22 |
|
Andrea Toft Steinsland |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
24 |
|
Edle Eik Litland |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
6 |
25 |
|
Eliana Bowitz Ditlaroche |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
33 |
|
Noor Bagheri Helland |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
38 |
|
Oline Vindal-Nielsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Maria Skjetne Lien |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Klara Dyvi-Ulveseth |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Benedikte Gjelsvik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Emilie Kvinge |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|