NHF Region Sør |
Schwartzgt 6, 3043 DRAMMEN, Tlf. 32016122 - Epost: nhf.rsn@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Jenter 13 år Vår A 01
|
Kamp Nr
|
2141308035 |
ResPIN
|
7526242 |
Tilskuere
|
|
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Konnerudhallen |
12.03.2022 kl. 17:15 |
|
|
|
mot
|
B |
Bortelag |
Slemmestad/Sætre Graabein |
|
Sluttresultat
|
A
15
|
B
13
|
Halv tid
|
A
7
|
B
4
|
Full tid
|
A
15
|
B
13
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mathilde Trygg Bjølseth |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
7 |
|
Lillie Pauline Thomassen Landmark |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
2.Omgang
|
8 |
|
Inger Elise Sveia-Nilsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
9 |
|
Sofie Håheim |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Frida Kirsch Gundersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag A:
|
13 |
|
Kine Utnes Omholt |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
17 |
|
Celine Hervig Jensen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
18 |
|
Ella Bøhn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lona Storholt |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
3 |
23 |
|
Ella Fjellvang |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Hedvig Holseter |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
59 |
|
Hermine Feiring Smedaas |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Stine Sveia-Nilsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Mattias Lindblom |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Ketil Utnes Omholt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sandra Grude-Nielsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mathea Evangeline Hedqvist |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
3 |
|
Andrea Engan Karlsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
4 |
|
Andrine Korff Döppert |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
5 |
|
Maja Røgeberg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
Underskrift lagleder lag B:
|
6 |
|
Sunniva Ibsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
7 |
|
Evina Høgelid Mayi |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
2 |
9 |
|
Sanne Pedersen |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tiam Rajabzadeh |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
13 |
|
Lilli Elvine Myrbråten Pedersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Christiane Brestrup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Elise Kalvø Valderhaug |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Marianne Røgeberg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Mariann Granlund |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Alf Sindre Pedersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
Eirik Johann Valderhaug |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|