NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 14 år, TrønderEnergi-serien - 11
Kamp Nr  11141411017   ResPIN  7470106  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Hemneshallen 20.11.2021 kl. 15:00    
A Hjemmelag
 Korgen
mot
B Bortelag
 Sømna
Sluttresultat A
10
B
17
Halv tid A
6
B
7
Full tid A
10
B
17
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Linnea Harsvik    
  Johanne Gunnhildsdatter Petersen-Øverleir   X   2 2
2.Omgang   Olea Evjen-Kristiansen   X   5 5
  Nathalie Paulsen   X   1 1
  Vilde Augusta Tverå   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
  Felicia Cross Reinfjell   X   1 1
  Agnes Falmår    
10    Mia Moen    
11    Maren Bjerkadal    
12    Arya Sigrid Olea Finnes    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marianne Evjen          
Leder B: Karoline Cross Reinfjell          
Leder C:                    
Leder D:                    
Leder E:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Eline Mugaas-Holand    
16    Samantha Sand   X   4 4
2.Omgang 20    Crystal Margarethe Cipriano Bærøy    
75    Signe Reinfjord Bredesen    
76    Kaisa Birgitte Graven   X   5 5
Underskrift
lagleder
lag B:
77    Vanja Therese Rørmark Kvalø    
78    Thea Lorentsen    
79    Ingebjørg Hjelle   X   2 2
80    Erle Moen    
81    Alida Sund Bjørnseth   X   1 1
82    Hedda Einvold Sirevaag   X   4 4
83    Iben Knygh-Rossdal   X   1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Guro Johanne Knygh          
Leder B: Jannike Einvold Søraunet          
Leder C:                    
Leder D:                    
Leder E:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Aurora Pauline Furuhatt-Rønning Dommer:   Alvie Kristin Tverå Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: