NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 14 år, TrønderEnergi-serien - 06
Kamp Nr  11131406008   ResPIN  7470007  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Sømnahallen 13.03.2022 kl. 12:00    
A Hjemmelag
 Sømna IL 2
mot
B Bortelag
 Sandnessjøen 2
Sluttresultat A
22
B
15
Halv tid A
9
B
6
Full tid A
22
B
15
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Snorre Baustad   X   8 1 9
  Trym Bergh Jacobsen   X   3 3
2.Omgang 12    Eirik Lange    
15    Amund Nikolai Reinfjord   X   1 1
19    Halvor Sund Oredalen    
Underskrift
lagleder
lag A:
26    Andreas Westerberg    
30    Niklas Rørmark Andersson   X   4 4
38    Adrian Aleksander Olsen   X   3 3
72    Andreas Lindvall Dahle   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Simen Garaas          
Leder B: Ida Lothe Bjørnvolden          
Leder C:                    
Leder D:                    
Leder E:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
    Henning Stokka    
  Brage Rye Antonsen    
2.Omgang 10    Jonas Moe Øhlen   X   1 1
34    Maciej Lisowski    
38    Brage Nikolai Johnsen   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
45    Emil Husmo    
49    Markus Solfjeld Pettersen   X   1 1
58    Askil Buschmann    
68    Jonas Zahl Johansen   X   1 1
71    Didrik Johansen Nordnes    
74    Vegard Grimsø Theimann   X   2 2
78    Henry Hilvardin Emilsen Johansen   X   8 8
                              
                              
                              
                              
Leder A: Fredrik Nordnes          
Leder B: Linda Moe          
Leder C:                    
Leder D:                    
Leder E:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Vanja Fjerdingøy Dommer:   Stein Aarøen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: