Norges Håndballforbund 0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: REMA 1000-ligaen Kvinner
Kamp Nr  90020000049   ResPIN  7363431  Tilskuere 350  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 REMA 1000 Arena 13.10.2021 kl. 18:00 Leif Willy Blankert  Elisabeth Steiro 
A Hjemmelag
 Flint Tønsberg
mot
B Bortelag
 Vipers Kristiansand (Våg Elite)
Sluttresultat A
23
B
33
Halv tid A
11
B
17
Full tid A
23
B
33
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ylva Vegard Aurmo   X   X
10    Ellen Marie Hellern Folkvord   X   4 4
2.Omgang 11    Malin Alice Lundemo   X   5 5
13    Elise Vedeler   X   1 1
14    Anna Klausen Jacobsen   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
16    Vivi Storvang   X  
18    Zaynab Elmrani   X  
20    Julie Dybdahl    
21    Sanne Løkka Hagen   X   1 1
22    Sofie Celius   X   4 4
23    Charlotte Koffeld Iversen   X   1 1
25    Andrea Varvin Fredriksen (BB)  X   X X X 3 3
28    Nora Asbjørnsen   X   2 2
                              
                              
                              
Leder A: Gro Myhrer          
Leder B: Marianne Iversen          
Leder C: Zarko Pejovic          
Leder D:                    
Leder E:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Nora Mørk   X   4 4
10    Vilde Kaurin Jonassen   X   X 9 9
2.Omgang 12    Evelina Eriksson   X  
13    Isabelle Gulldèn   X   1 1
16    Katrine Lunde   X  
Underskrift
lagleder
lag B:
23    Zsuzsanna Tomori   X   X 2 2
31    Ana Debelic   X   7 7
37    Jana Knedlikova (BB)  X   7 7
51    Markèta Jerabkova   X   3 3
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ole Gustav Gjekstad          
Leder B: Endre Birkrem Fintland          
Leder C: Douglas Joseph Mcinerney          
Leder D: Trond Solvang          
Leder E:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Vegard Lillebuen Dommer:   Slim Ben Tekaya Delegat:   Leif Bjarne Nilsen
Sign:   Sign:   Sign: