NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 14 år TrønderEnergi-Serien - 04
Kamp Nr  11131404136   ResPIN  7329086  Tilskuere Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Skaunhallen 28.11.2020 kl. 16.00    
A Hjemmelag
 Skaun
mot
B Bortelag
 Strindheim 3
Sluttresultat A
16
B
25
Halv tid A
9
B
12
Full tid A
16
B
25
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mats Leander Ludefall   X   1 1 2
  Matias Karlsen   X   1 1
2.Omgang   Daniel Rasmussen    
  Martin Bakke-Haugen   X   X 5 5
  Erlend Erik Garberg   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
11    Syver Askim-Ringen   X   3 3
12    Erik Sommerschild    
13    Robin Buhaug Sjaastad   X   2 2
14    Petter Elvheim    
15    Torben Hamel   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Andréas Askim-Ringen          
Leder B: Toril Kvam Rasmussen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Eirik Stenberg   X   1 1
  Jesper Skjærvold Granheim    
2.Omgang   Håkon Taarneby Nordstrand   X   X 3 3
10    Jostein Tørum Haugerud   X   2 2
11    Leo Spjøtvold Lyse   X   X 5 5
Underskrift
lagleder
lag B:
15    Johan Martin Brandt   X   1 1
18    Noah Albrechtsen   X   3 3
21    Sondre Østbu Hegdal   X   1 1
22    Sverre Øksnes Havdal   X   1 1 2
24    Victor Forbord   X   6 6
25    Viktor Koran Wold    
50    Edwin Ajablemare Amidu   X   1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Børge Breivold          
Leder B: Rune Forbord          
Leder C: Thomas Sylte          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Robin Kristiansen Dommer:   Morten Neerland Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: