NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 15 år Nivå B Pulje 1 R2
Kamp Nr  11141527003   ResPIN  7318249  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Trondheim Spektrum A 2 18.10.2020 kl. 14.00    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Tiller 2
Sluttresultat A
21
B
19
Halv tid A
10
B
8
Full tid A
21
B
19
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Johanna Søraas    
  Janne Charlotte Thoresen Nordnes    
2.Omgang   Silja Stokke   X   1 1
11    Elina Kjønli   X   1 1
14    Christiane Rønneberg Holte   X   4 4
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Maya Walsøe Lehn    
17    Elise Hestvik   X   2 2
18    Tuva Skjærvold Granheim   X   X X
20    Malin Wiberg   X   3 3
21    Iben Sørgjerd Lyng   X   9 9
26    Solveig Fjørtoft    
27    Sara Brøseth   X   1 1
99    Jasmin Kaur    
                              
                              
                              
Leder A: Morten Aurstad Aspnes          
Leder B: Stine Therese Aksdal          
Leder C: Roger Stokke          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Frida Siraas Myran   X   2 2
  Dorotea Eidem-Sletvold   X   1 1
2.Omgang 10    Gabriella Jessica Nakayenga Jjunju   X   1 1
11    Emma Sofie Dahl Bjørkøy   X   X X X X X
12    Malene Løvmo Pedersen    
Underskrift
lagleder
lag B:
13    Thea Marielle Grønås Hansen   X   1 1
14    Thea Haukaas Eilertsen   X   1 1
23    Malin Skottvoll Grindhagen   X   9 9
24    Helen Teie Andresen   X   4 4
25    Andrea Martinussen Stavang    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ingemar Alfred Solberg Skjetneli          
Leder B: Jostein Gundersen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Tonje Stolpnes Dommer:   Ketil Johnsen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: