NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 20 år Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11242001238   ResPIN  7312934  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangen Bydelshall B 28.11.2020 kl. 15.00    
A Hjemmelag
 Strindheim/Rapp 2
mot
B Bortelag
 Elnesvågen
Sluttresultat A
25
B
23
Halv tid A
8
B
9
Full tid A
25
B
23
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  June Baglo   X   2 2
  Sofie Sødal   X   4 4
2.Omgang   Malin Roheim   X   1 1
  Sina Oline Grønflaten Paulsen   X  
20    Vilde Nordseth   X   5 5
Underskrift
lagleder
lag A:
21    Marie Eidem Kvaal   X   5 1 6
23    Ina Greiff Jullumstrø   X   1 1
25    Iben Victoria Viken Moksnes   X   X 6 6
27    Anna Snøfugl Tenfjord   X  
31    Våri Paulin Henriksen   X  
40    Emma Furnes   X  
88    Maria Andersen Norvik   X  
                              
                              
                              
                              
Leder A: Lars Joakim Bakheim          
Leder B: Hans Jørgen Baglo          
Leder C: Terje Forbord          
Leder D: Alf Tore Nilsen          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Katrine Dalstein Myrvang   X  
  Elise Bakke Unhjem   X   X 4 4
2.Omgang   Hannah Lovise Sætre Heimen   X   5 5
  Lisa Gjendem Nerland   X   1 1
  Julia Misund Sletten   X  
Underskrift
lagleder
lag B:
  Marie Hustad   X  
11    Tilde Kvalsund   X   1 1
12    Sofie Rønning Iversen   X  
14    Ragnhild Holsbøvåg Gjerstad   X   1 1
15    Rakel Opstad-Torheim   X  
16    June Fladby    
22    Amalie Eikrem-Holsæter   X   8 2 10
24    Vilde Stormyr Misund   X  
31    Anna Hellum   X   1 1
                              
                              
Leder A: Jørn Haakon Kvalsund          
Leder B: Terje Skeie Hellum          
Leder C: Rolf Endre Orten          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Arne Mårnes Dommer:   Roger Wilmann Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: