NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 16 år Toppserien TE-Serien
Kamp Nr  11241601021   ResPIN  7299477  Tilskuere 40  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 18.10.2020 kl. 11.30    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Hødd
Sluttresultat A
21
B
17
Halv tid A
8
B
10
Full tid A
21
B
17
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Nora Sivertsen-Schildkamp    
  Charlotte Johanne Eide   X   X
2.Omgang   Martine Messel Løberg    
13    Nora Paulsen   X   2 2
15    Hedda Norvik   X   X 7 7
Underskrift
lagleder
lag A:
17    Dina Salih   X   2 2
21    Guro Sæternes Kvitsand   X   X X X 2 2
23    Maria Måsøval Sørdal   X   1 1
30    Julie Aasheim Ness    
31    Christina Ulvan Olsen   X   5 5
34    Frida Brøseth   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Maichen Eidem Olsen          
Leder B: Tina Nilsen Henriksen          
Leder C: Ingrid Ibsen          
Leder D: Hege Kristine Kvitsand          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Sol Stensvaag Klevberg   X   2 2
  Dina Slotterøy Kleiven   X   3 3
2.Omgang 10    Susanne Våge   X   1 1
11    Lisabeth Løseth Brudevoll   X   4 4
12    Ivana Terzic    
Underskrift
lagleder
lag B:
13    Fredrikke Ulstein Mæhlum   X   X 1 1
15    Mathea Olise Holstad Myklebust    
18    Live Kleven   X   1 1
19    Amanda Osnes Låbakk   X   1 1
22    Johanne Orvik   X   3 3
25    Emma Ulstein   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Åse Stensvaag          
Leder B: Igor Terzic          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Terje Sætereng Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: