NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 20 år Juniorserien TrønderEnergi - 02
Kamp Nr  11142002126   ResPIN  7296152  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Melhushallen 29.11.2020 kl. 20.00    
A Hjemmelag
 Melhus
mot
B Bortelag
 Rapp/Strindheim 3
Sluttresultat A
27
B
14
Halv tid A
18
B
3
Full tid A
27
B
14
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Emilie Taraldsen Kvernemo   X   1 1
  Emma Wirkola Svanholm   X   4 4
2.Omgang   Hanne Rokkones Hansen   X   2 2
  Marthe Langørgen Nikolaisen   X   2 2
10    Lena Eirin Granbom   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Charlotte Torgersen Skjemstad    
15    Julie Bones Aarhaug   X   2 2
17    Hanne Sundet Rathe   X   3 3
18    Guro Skjærvold   X   5 5
20    Anniken Kvalen Johansen   X   X X X 1 1
29    Mari Pedersen Skjetne   X   6 6
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Åsmund Kjenstad Hansen          
Leder B: Rune Faugstad Øie          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Maiken Langaas    
  Tonje Svee   X   5 5
2.Omgang   Malin Roheim   X   2 2
13    Mari Bøklepp Myran   X   1 1
22    Siril Eide Fossen   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
23    Ina Greiff Jullumstrø   X   X X
29    Sofie Jørgensen Skogmo   X   1 1
30    Kaiza Mari Holte   X   1 1 2
31    Våri Paulin Henriksen   X   1 1
32    Anine Hokstad Widerøe    
34    Ann-Marii Slivin   X   1 1
44    Frida Olstad Risdal    
77    Marte Måsøval Johansen    
                              
                              
                              
Leder A: Lars Bakheim          
Leder B: Hans Jørgen Baglo          
Leder C: Terje Forbord          
Leder D: Ingvild Løfors          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Arne Almåsbakk Dommer:   Rolf Jørgen Iversen Hildrum Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: