NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 16 år Toppserien TE-Serien
Kamp Nr  11231601110   ResPIN  7279994  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 27.09.2020 kl. 15.00    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Vikhammer
Sluttresultat A
17
B
25
Halv tid A
9
B
15
Full tid A
17
B
25
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Edvard Mo Bohne    
  Adrian Sakshaug    
2.Omgang   Stian Handberg Nielsen   X   X 1 1
26    Sigurd Breivik   X   1 1
27    Marius Heimstad   X   1 1 2
Underskrift
lagleder
lag A:
29    Jostein Bremnes Myklebust   X   5 5
30    Felix Mohn Kvam   X   X X 4 4
31    Brage Stenberg   X   X
32    Andreas Wangberg   X   X 2 2
34    Georgij Håkansson   X   2 2
99    Sigurd Ty Nygård Haugen    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Linn Anita Finnehaug          
Leder B: Kim Hansen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
50    Andreas Melgård Utne    
51    Jonathan Fuglem Eggen    
2.Omgang 53    Adrian Rolstad Paulsen   X   2 2
54    Aksel Nilsen   X   X 3 3
55    Ask Letnes Levorsen   X   X 6 1 7
Underskrift
lagleder
lag B:
56    Lukas Kvarme Kristoffersen   X   X 3 3
59    Gabriel Sebastian Lægreid Steeneveldt   X   3 3
61    Jakob Mohn   X   2 2
62    Kristian Granum    
65    Martin Arne Løvik   X   1 1
66    Noah Aas Rogstad   X   X 1 1
67    Olai Ertsås   X   X 3 3
                              
                              
                              
                              
Leder A: Christian Winge Johansen          
Leder B: Sissel Marie Granum          
Leder C: Espen Tømmerås Solem          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Terje Sagøy Varmdal Dommer:   Terje Hansen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: