NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 16 år Toppserien TE-Serien
Kamp Nr  11231601017   ResPIN  7279901  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 20.09.2020 kl. 10.15    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Bodø 2
Sluttresultat A
17
B
21
Halv tid A
9
B
10
Full tid A
17
B
21
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Edvard Mo Bohne    
10    Gaute Oliver Diserud   X   3 3
2.Omgang 25    Mathias Pedersen    
26    Sigurd Breivik   X   2 1 3
27    Marius Heimstad   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
28    Stian Ødegård Bye    
29    Jostein Bremnes Myklebust   X   2 2
30    Felix Mohn Kvam   X   X 3 3
31    Brage Stenberg   X   X 3 3
32    Andreas Wangberg   X   X X 2 2
34    Georgij Håkansson    
99    Sigurd Ty Nygård Haugen    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Linn Anita Finnehaug          
Leder B: Kim Hansen     X      
Leder C: Hege Møllevik          
Leder D: Hanne Pedersen          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Einar Steinholt   X   1 1
  Even Andreas Richter Eliassen   X   1 1
2.Omgang   Nikolai Alexander Lyngsnes   X   3 1 4
  Jakob Nordland    
  Ulrik Nordland   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
  Sander Stenersen   X   X 3 1 4
10    Simen Westnes   X   4 4
11    Jakob Kristensen    
13    Sokrates Aleksander Olsen Berget   X   X X 1 1
18    Sondre Pedersen    
33    Simon Trælnes Rebtun    
51    Bendik Julius Flatøy   X   X 2 1 3
                              
                              
                              
                              
Leder A: Frode Tårnes          
Leder B: Hans-Petter Lyngsnes     X      
Leder C: Kristian Tårnes          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Sanimir Handanagic Dommer:   Jostein Gundersen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: