NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 16 år TrønderEnergi-Serien - 03
Kamp Nr  11131604020   ResPIN  7278827  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangen Bydelshall B 29.11.2020 kl. 19.50    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Vikhammer 2
Sluttresultat A
30
B
25
Halv tid A
10
B
12
Full tid A
30
B
25
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Edvard Mo Bohne    
  Andreas Olaussen Rosvoldaunet   X   X
2.Omgang 10    Gaute Oliver Diserud   X   7 7
11    Andreas Jordal-Ulrichsen   X   X 1 1
16    August Grimssønn Stallvik   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
25    Mathias Pedersen   X   2 2
27    Marius Heimstad   X   5 5
29    Jostein Bremnes Myklebust   X   X 1 1
30    Felix Mohn Kvam   X   2 1 3
31    Brage Stenberg   X   4 4
34    Georgij Håkansson   X   4 4
99    Sigurd Ty Nygård Haugen    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kim Hansen          
Leder B: Ola Håvard Diserud          
Leder C: Linn Anita Finnehaug          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
46    Oskar Laugen Forbord   X   X 1 1
51    Jonathan Fuglem Eggen    
2.Omgang 52    Nils Jaco Brandsen    
53    Adrian Rolstad Paulsen   X   6 6
57    Emil Fløttum Hansen   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
58    Erlend Frost Jørgensen   X   3 3
60    Ingar Fjeld-Olsen   X   X 1 1
62    Kristian Granum   X   X 4 4
67    Olai Ertsås   X   7 1 8
70    Tomas Tronstad   X   X
71    Imre Krogstad Abelvik   X   X 1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Sissel Marie Granum          
Leder B: Bjørn Kristian Granum          
Leder C: Christian Winge Johansen          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Arne Mårnes Dommer:   Gunnar Wibe Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: