NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 16 år TrønderEnergi-Serien - 03
Kamp Nr  11131604011   ResPIN  7278818  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangen Bydelshall B 28.11.2020 kl. 16.45    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Hegra/SHK
Sluttresultat A
29
B
18
Halv tid A
13
B
11
Full tid A
29
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Edvard Mo Bohne    
  Niklas Rannem Grønnesby    
2.Omgang   Adrian Sakshaug   X   3 3
  Stian Handberg Nielsen   X   X 1 1
14    Marcus Risholt Rostadmo   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Daniel Lande Trønnes   X   1 1
16    August Grimssønn Stallvik   X   4 4
24    Elias Grongstad   X   X 2 2
27    Marius Heimstad   X   2 1 3
29    Jostein Bremnes Myklebust   X   2 2
31    Brage Stenberg   X   7 1 8
32    Andreas Wangberg   X   3 3
99    Sigurd Ty Nygård Haugen    
                              
                              
                              
Leder A: Kim Hansen          
Leder B: Linn Anita Finnehaug          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ebbe Eian Indergaard    
  Mikael Augdal   X   2 2
2.Omgang   Mats Lundemo Våden   X   4 4
11    Jonas Kvaal Hoseth   X   2 2
12    Magnus Nesbø    
Underskrift
lagleder
lag B:
14    Thomas Moen Skjervold    
16    Jørgen Ryan Ekren   X   1 1
17    Jo Veiseth Nestande   X   6 6
19    Martin Kjesbu   X   1 1
20    Ola Evavold   X   X 1 1
24    Kristoffer Gresseth   X   X X X 1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Stian Lund Indergaard          
Leder B: Kristin Verket          
Leder C: Hege Strid Nesbø          
Leder D: Gøril Margrethe Gresseth          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Gunnar Wibe Dommer:   Bjørn Tore Domaas Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: