NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 13 år TrønderEnergi-Serien - 04
Kamp Nr  11131304011   ResPIN  7257241  Tilskuere 20  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena A 18.10.2020 kl. 16.30    
A Hjemmelag
 Charlottenlund
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
24
B
23
Halv tid A
12
B
9
Full tid A
24
B
23
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Fredrik Martinsen    
  Edvard Lundgren-Meland   X   2 2
2.Omgang   Fredrik Haugen Langeland    
  Ciljan Sagosen   X   3 3
10    Johannes Tanem Indergaard   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Magnus Elden Eggen    
30    Noel Osen   X   5 5
34    Stian Øritsland Orskaug   X   7 7
45    Kristian Kristengård   X   4 4
58    Henrik Lernæs   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Lisbeth Kristengård          
Leder B: Erlend Sagosen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
14    Vetle Henriksen   X   2 2
15    Stefan Mæhlumsveen   X   1 1
2.Omgang 16    Johannes Hatling Holme   X   2 2
17    Christopher Rønneberg Holte   X   3 1 4
18    Frederik Richardson   X   6 6
Underskrift
lagleder
lag B:
23    Odin Lien Hansen   X   2 2
24    Chrisander Hynne Lykke    
25    Jesper Stunes Hermstad   X   6 6
26    Emil Ole Dybsjord    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Tina Nilsen Henriksen          
Leder B: Kaisa Stunes Rendum          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Elisabeth Didriksen Dommer:   Kristina Karlsvik Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: