NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 20 år Juniorserien TrønderEnergi - 02
Kamp Nr  11142002007   ResPIN  7253346  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 20.09.2020 kl. 16.30    
A Hjemmelag
 Rapp/Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Sverresborg
Sluttresultat A
20
B
25
Halv tid A
5
B
9
Full tid A
20
B
25
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Maiken Langaas    
  Tonje Svee   X   X 2 2
2.Omgang   June Baglo   X   X 3 3
  Malin Roheim   X   1 1
23    Ina Greiff Jullumstrø   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
28    Solveig Orheim   X   X 2 2
29    Sofie Jørgensen Skogmo   X   1 1
30    Kaiza Mari Holte   X   3 3 6
31    Våri Paulin Henriksen    
32    Anine Hokstad Widerøe   X   2 2
38    Ragnhild Kvam Hellan   X   2 2
40    Christina Isaakidou    
44    Frida Olstad Risdal    
                              
                              
                              
Leder A: Lars Bakheim          
Leder B: Hans Jørgen Baglo          
Leder C: Ingvild Løfors          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
10    Helene Røtterud   X   4 1 5
33    Hannah Drøpping Berntsen   X   X 1 1
2.Omgang 37    Celina Syversen Larsen    
48    Sara Flatøy Rogstad    
49    Alicia Halle-Knutzen Santamarta   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
52    Mia Olsen Sæterhaug   X   2 2
56    Hanna Josephine Henriksen Chaboud   X   X
63    Amalie Stokke   X   3 3
86    Live Lindby   X   4 4
88    Nora Bye Aarhaug   X   X 1 1
99    Sofie Sylten   X   6 6
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kjell Erik Larsen          
Leder B: Angelica Vedø Aarhaug          
Leder C: Ruben Engen          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Frode Espnes Sand Dommer:   Bård Hemming Lorentsen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: