NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 13 år TrønderEnergi-Serien - 06
Kamp Nr  11141306007   ResPIN  7251867  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 18.10.2020 kl. 13.00    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Røros
Sluttresultat A
16
B
5
Halv tid A
6
B
3
Full tid A
16
B
5
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ingeborg Oline Barstad   X   2 2
  Tuva Rannem Grønnesby   X   2 2
2.Omgang   Leia Myrseth Thronæs   X   2 2
10    Sara Heimstad   X   1 1
11    Ida Eriksen   X   5 5
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Ela Resell    
14    Inga Korsnes Tøndell    
16    Janne Marit Brönner   X   X
19    Maja Fossmo   X   4 4
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Lars Tore Eriksen          
Leder B: Lene Kløvjan          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Amalie Evavold Ydse    
  Tia Elen Hindklev   X   1 1
2.Omgang 32    Nora Marie Skanke    
37    Ayla Malene Borgos Ryen    
46    Emma Lusie Skancke Ingebrigtsvold   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
58    Leandra Michelle Moseng-Lagos    
73    Michelle Granqvist   X   1 1
79    Inger Kroken Dahl   X   1 1
81    Maja Ryttervoll   X   1 1
82    Kaja Haugom    
85    Kamile Kazlauskaie    
86    Marjam Al Zidan    
87    Malin Skott-Vangsgjelten    
                              
                              
                              
Leder A: Samareh Granqvist          
Leder B: Vivian Haugom          
Leder C: Ingrid Kolstad          
Leder D: Marte Aas Kristoffersen          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Terje Sætereng Dommer:   Rolf Jørgen Iversen Hildrum Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: