NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 15 år TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11131502035   ResPIN  7251562  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 CSK Varmbo arena A 29.11.2020 kl. 14.15    
A Hjemmelag
 Charlottenlund
mot
B Bortelag
 Strindheim il
Sluttresultat A
22
B
21
Halv tid A
11
B
10
Full tid A
22
B
21
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Adrian Bliktun Strand   X   4 4
  Imre Egil Schjølberg Woldseth   X   X 5 5
2.Omgang 17    Jesper Myrland Jensen   X   1 1
19    Nicolai Johnsen   X   1 1
24    Simen Pedersen Lian   X   X 7 7
Underskrift
lagleder
lag A:
44    Titipong Panjasupachok   X   3 3
46    Niklas Brendhaug Asklund   X   1 1
56    Trym Sollie-Hanssen    
66    Christian Aresvik   X   X
74    Adrian Munoz Norbeck    
98    Hannes Walnum Skjervstad    
99    David Nordberg Johannesen    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Andre Johnsen          
Leder B: Roy Håkon Aresvik          
Leder C: Gunnar Pedersen Lian          
Leder D: Andreas Remøyholm          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Edvard Mo Bohne    
  Niklas Rannem Grønnesby   X   1 1
2.Omgang   Adrian Sakshaug   X   4 4
  Andreas Olaussen Rosvoldaunet    
  Sondre Nordstrøm Mjøen   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
  Stian Handberg Nielsen   X   4 4
10    Gaute Oliver Diserud   X   2 1 3
12    Yu Han Wu    
13    Tobias Kjelsrud Kulvik   X   X
14    Marcus Risholt Rostadmo   X   1 1
24    Elias Grongstad    
25    Mathias Pedersen   X   X 4 1 5
33    Shaun David Mwandha   X   2 2
                              
                              
                              
Leder A: Kim Hansen          
Leder B: Ola Håvard Diserud          
Leder C: Linn Anita Finnehaug          
Leder D: Kjetil Pedersen          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Pål Erik Stolpnes Dommer:   Monica Stolpnes Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: