NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 15 år TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11131502006   ResPIN  7251533  Tilskuere 53  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 KA TOBB 3 18.10.2020 kl. 17.00    
A Hjemmelag
 Kolstad
mot
B Bortelag
 Strindheim il
Sluttresultat A
12
B
20
Halv tid A
4
B
12
Full tid A
12
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Oscar Bondø Stene    
  Fredrik Bjærum   X   2 2
2.Omgang   Didrik Wikdahl    
  Ziemowit Karol Pawlak    
  André Thomasgård   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Fillip Johannes Gjønvik Faaren   X   3 3
13    Isak Arntsen Skjærvold   X   3 3
15    Markus Tidemann Karlsen    
17    Teodor Tønnesen Dahle    
18    Olve Leinsvang Hagelien   X   1 1
19    Tobias Rønning Munkvold   X   1 1
99    Samuel Andreas Silva Vikdal   X   1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Oliver Sandø Dypdahl          
Leder B: Bjørn Vidar Faaren          
Leder C: Melchior Andre Husebø          
Leder D: Beate Aas Thesen          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Edvard Mo Bohne    
  Niklas Rannem Grønnesby   X   3 3
2.Omgang   Adrian Sakshaug   X   2 2
  Stian Handberg Nielsen   X   X 2 2
10    Gaute Oliver Diserud   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag B:
11    Andreas Jordal-Ulrichsen   X   1 1
12    Yu Han Wu    
14    Marcus Risholt Rostadmo   X   2 2
15    Daniel Lande Trønnes    
16    August Grimssønn Stallvik   X   X 3 3
24    Elias Grongstad   X   1 1
25    Mathias Pedersen   X   3 3
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kim Hansen          
Leder B: Linn Anita Finnehaug          
Leder C: Kjetil Pedersen          
Leder D: Ola Håvard Diserud          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Fredrik Tiller Hegstad Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: