NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 15 år TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11131502002   ResPIN  7251529  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangen Bydelshall B 22.11.2020 kl. 12.00    
A Hjemmelag
 Strindheim il
mot
B Bortelag
 Ranheim
Sluttresultat A
23
B
20
Halv tid A
11
B
10
Full tid A
23
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Edvard Mo Bohne    
  Adrian Sakshaug   X   2 2
2.Omgang   Andreas Olaussen Rosvoldaunet    
  Sondre Nordstrøm Mjøen    
  Stian Handberg Nielsen   X   3 3
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Gaute Oliver Diserud   X   X 8 8
12    Yu Han Wu    
13    Tobias Kjelsrud Kulvik    
14    Marcus Risholt Rostadmo   X   X
16    August Grimssønn Stallvik   X   3 3
24    Elias Grongstad   X   X 1 1
25    Mathias Pedersen   X   6 6
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kim Hansen          
Leder B: Ola Håvard Diserud          
Leder C: Linn Anita Finnehaug          
Leder D: Kjetil Pedersen          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  William Vårvik    
  Lucas Nilsen Halseth   X   1 1
2.Omgang   Ayub Essa Hamud   X   4 4
  Nikolai Sæther Ottesen   X   X 4 1 5
  Mikkel Haarberg Svarstad    
Underskrift
lagleder
lag B:
  Daniel Andersen    
10    Benjamin Krokan   X   1 1
13    Simen Valsø Nicolaysen   X   X X X 6 6
15    Aslak Hardang Nilsen    
16    Adrian Helgheim   X   3 3
18    Morten Semmingsen    
19    David Fiplingdal Mellingen    
99    Martin Wang Arnesen    
                              
                              
                              
Leder A: Vegard Aspnes          
Leder B: Geir Harald Nicolaysen          
Leder C: Tore Olai Ottesen          
Leder D: Cecilie Semmingsen          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Martin Hallager Aaknes Dommer:   Andreas Sørlie Nårstad Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: