NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 20 år Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11242001020   ResPIN  7250914  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 26.09.2020 kl. 12.00    
A Hjemmelag
 Strindheim/Rapp
mot
B Bortelag
 Ranheim
Sluttresultat A
23
B
10
Halv tid A
11
B
1
Full tid A
23
B
10
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Nora Sivertsen-Schildkamp    
  June Baglo   X   1 1
2.Omgang   Maja Elise Engvik   X   X
  Sina Oline Grønflaten Paulsen   X   1 1
  Lene Widerøe   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
17    Stine Øyangen Johansen   X   X 6 6
20    Vilde Nordseth   X   X 1 1
21    Marie Eidem Kvaal   X   5 2 7
25    Iben Victoria Viken Moksnes   X   1 1
28    Solveig Orheim   X   2 2
38    Ragnhild Kvam Hellan   X   1 1
45    Hanna Løfors Berntsen   X   1 1
52    Synne Jørgensen Skogmo   X   1 1
88    Maria Andersen Norvik    
                              
                              
Leder A: Alf Tore Nilsen          
Leder B: Hans Jørgen Baglo          
Leder C: Ingvild Løfors          
Leder D: Lars Joakim Bakheim          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Andrine Juul    
  Kaisa Høiås Draveng    
2.Omgang   Hanne Sund Tranvik    
  Vilde Malvik Forodden   X   X X
  Christine Kvalvaag Kjesbu   X   X 2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
  Emma Stjernen Thorsteinsen   X   X
11    Ane Charlotte Bardal   X   1 1
15    Victoria Vorvik   X   3 3
17    Synne Anzjøn Flataas   X   3 3
24    Malin Vilvang   X   1 1
115    Helle Nervik Guldseth    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Marte Anzjøn          
Leder B: Henning Boganes          
Leder C: Anita Stjernen          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Kristian Landstad Krogstadnes Dommer:   Jostein Berggren Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: