NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 14 år TrønderEnergi-Serien - 04
Kamp Nr  11141404033   ResPIN  7249706  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Trondheim Spektrum D1 22.11.2020 kl. 16.45    
A Hjemmelag
 Ranheim 2
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
5
B
12
Halv tid A
2
B
8
Full tid A
5
B
12
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Eline Lauten Tveit    
  Emma Johanne Kværnø   X   4 4
2.Omgang   Frida Jensine Svendsen    
10    Victoria Wang-henrichsen    
16    Ane Forfang Kristiansen    
Underskrift
lagleder
lag A:
17    Mari Moen    
18    Kari Linnea Mediaas    
21    Linnèa Lyngaas   X   1 1
23    Victoria Trøan    
28    Sarah Magna Radmann    
29    Liv Kristine Storslett Andersen    
31    Tori Rønning Torpet    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Are Strandvik Aune          
Leder B: Tommy Kværnø          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Jasmin Kaur    
  Tiril Haugerud    
2.Omgang   Mathilde Thorkildsen Holden   X   1 1
15    Ella Kleppe Skaret    
20    Helle Bratland    
Underskrift
lagleder
lag B:
27    Sara Brøseth   X   4 4
29    Solveig Fjørtoft   X   1 1
32    Hanne Sivertsvik   X   2 2
33    Solveig Aurstad Aspnes   X   1 1
37    Mathilde Joys Syrstad   X   2 2
61    Hedvig Hoff   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Stine Therese Aksdal          
Leder B: Morten Aurstad Aspnes          
Leder C: Silje Wormnes Skulstad          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Ziemowit Karol Pawlak Dommer:   Martin Anders Kristiansen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: