NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 15 år Nivå A Pulje 1
Kamp Nr  11141503003   ResPIN  7247494  Tilskuere 50  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Munkvollhallen 19.09.2020 kl. 10.05    
A Hjemmelag
 Byåsen
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
32
B
18
Halv tid A
15
B
8
Full tid A
32
B
18
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
    Hanne Kristine Grøtting    
  Synne Jacobsen Stavø   X   2 2
2.Omgang   Iselin Kvannli   X   5 2 7
  Helene Olsen   X   4 4
  Julie Eriksson Rostad   X   4 1 5
Underskrift
lagleder
lag A:
22    Amalie Tårnes Rødsjø   X   1 1
24    Mia Juul Werner   X   3 3
25    Nasib Skei   X   2 2
34    Eirin Langdahl Korsnes   X   2 2
42    Miriam Arntsen Løvoll    
51    Johanna Dahl Haugan   X   6 6
99    Mina Helen Kalland    
                              
                              
                              
                              
Leder A: Siw Eriksson          
Leder B: Tone Jacobsen          
Leder C: Roger Kvannli          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
    Malin Wiberg    
  Nora Kirkaune Fredriksen    
2.Omgang   Hanne Sivertsvik    
  Janne Charlotte Thoresen Nordnes   X   3 3
  Elina Kjønli    
Underskrift
lagleder
lag B:
  Silja Stokke   X   2 2
11    Solveig Aurstad Aspnes    
14    Christiane Rønneberg Holte   X   3 3
15    Maya Walsøe Lehn    
17    Elise Hestvik   X   3 3
18    Tuva Skjærvold Granheim    
20    Johanna Søraas   X   X 2 2
21    Iben Sørgjerd Lyng   X   5 5
                              
                              
                              
Leder A: Roger Stokke          
Leder B: Stine Therese Aksdal          
Leder C: Thomas Amundsen          
Leder D: Morten Aurstad Aspnes          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Terje Sætereng Dommer:   May-Ingrid Sylow Thommesen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: