NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 15 år Nivå A Pulje 1
Kamp Nr  11141503002   ResPIN  7247493  Tilskuere 50  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Munkvollhallen 19.09.2020 kl. 12.30    
A Hjemmelag
 Malvik
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
24
B
20
Halv tid A
14
B
10
Full tid A
24
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
    Tiril Gartland Kristensen    
10    Ema Idriz   X   3 1 4
2.Omgang 16    Victoria Simavik Andersen    
41    Mia Kirknes Holden   X   1 1
68    Sophie Nordgård Stensaas   X   X 3 1 4
Underskrift
lagleder
lag A:
69    Julie Berg-Moen   X   1 1
74    Emma Aftret Ready   X   5 5
94    Ane Engan Haugen   X   6 2 8
95    Dina Haslene    
96    Marit Rustad Røflo   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Rita Berg-Moen          
Leder B: Line Helen Idriz          
Leder C: Kari Marie Aftret Ready          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Nora Kirkaune Fredriksen    
  Hanne Sivertsvik    
2.Omgang   Janne Charlotte Thoresen Nordnes   X   4 4
  Elina Kjønli    
  Silja Stokke   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
11    Solveig Aurstad Aspnes    
14    Christiane Rønneberg Holte   X   3 3
15    Maya Walsøe Lehn   X   X
17    Elise Hestvik   X   1 1
18    Tuva Skjærvold Granheim   X   X X 4 4
20    Malin Wiberg   X   4 4
21    Iben Sørgjerd Lyng   X   2 2
28    Johanna Søraas    
                              
                              
                              
Leder A: Roger Stokke          
Leder B: Stine Therese Aksdal          
Leder C: Thomas Amundsen          
Leder D: Morten Aurstad Aspnes          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Terje Sætereng Dommer:   Terje Hansen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: