NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 20 år Juniorserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11132001147   ResPIN  7246210  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Molde Arena A 26.09.2020 kl. 17.30    
A Hjemmelag
 Molde/Kristiansund 2
mot
B Bortelag
 Strindheim 2
Sluttresultat A
20
B
20
Halv tid A
8
B
11
Full tid A
20
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Vetle Kjørsvik Fredagsvik    
  Trym Vogt Hattrem-Johansen   X   X X 6 6
2.Omgang   Jonatan Heggdal Aune    
  Patrick Otting Eikebø   X   X 4 4
  Ole Laurus Drechsler    
Underskrift
lagleder
lag A:
  Sondre Gaupset   X   3 3
10    Ole Hungnes Korperud   X   1 1
16    Edvard Hjertvik Aasen   X   1 1
17    Alexander Aspelund Iversen   X   5 5
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Joachim Ben Khelfa Østergaard          
Leder B: Catharina Vogt Hattrem-Johansen          
Leder C: Rakel Aspelund Iversen          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Mathias Karlsen   X   3 1 4
  Andreas Kristiansen    
2.Omgang   Sebastian Forsland Hveding    
11    Arn Haugdahl Øye   X   2 2
15    August Østby Stener   X   X 4 4
Underskrift
lagleder
lag B:
16    Elling Magnus Møllegård Aunaas    
18    Sindre Silvik    
19    Bjørnar Husby   X   X 9 9
22    Petter Straub   X   1 1
23    Frederik Meyer Nielsen    
25    Erlend Lile Vågen    
29    Tobias Wolan Berg    
40    Sigurd Pareli Barstad    
                              
                              
                              
Leder A: Kim Hansen          
Leder B: Bendik Drangsholt Dalen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Joar Kirkeslett Dommer:   Jan Kavli Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: