NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 20 år Juniorserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11132001138   ResPIN  7246201  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangen Bydelshall B 24.11.2020 kl. 19.55    
A Hjemmelag
 Strindheim 2
mot
B Bortelag
 Utleira/Tiller 2
Sluttresultat A
15
B
20
Halv tid A
7
B
10
Full tid A
15
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
    Sebastian Forsland Hveding    
  Oskar Verpe    
2.Omgang   Mathias Karlsen   X   1 1
  Arn Haugdahl Øye   X   1 1
10    August Østby Stener   X   X
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Elling Magnus Møllegård Aunaas    
13    Bjørnar Husby   X   7 7
15    Andreas Kristiansen    
16    Sigurd Pareli Barstad   X   2 2
17    Petter Straub   X   1 1 2
20    Tobias Wolan Berg   X   1 1
21    Erling Skogstad Norddal    
26    Kim Landstad Hindenes   X   1 1
                              
                              
                              
Leder A: Kim Hansen          
Leder B: Bendik Drangsholt Dalen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Theo Huse Kvam    
  Adrian Junior Lindgjerdet   X   3 3
2.Omgang   Gaute Sigurd Osen    
14    Sander Folland Wold   X   X X 3 3
21    Erlend Olderø Kvarme   X   X 2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
23    Peter Sebastian Dahl Larsson   X   4 4
27    Sander Ofstad    
30    Sander Kleiven Vevle   X   X 2 2
32    Are Brujordet   X   2 2
36    Magnus Sandstrak Eidesmo   X   3 3
43    Marcus Espås   X   X
47    Tobias Siraas Myran   X   X 1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Anita Olderø          
Leder B: Odd Alexander Magne          
Leder C: Willy Refsnes          
Leder D: Therese Beate Stavø-Gunhildsøien          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Sanimir Handanagic Dommer:   Jostein Gundersen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: