NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 20 år Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11232001009   ResPIN  7242601  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 27.09.2020 kl. 16.55    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Charlottenlund
Sluttresultat A
26
B
23
Halv tid A
14
B
10
Full tid A
26
B
23
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Snorre Risholt Moen    
  Kristoffer Borg Nilsen   X   X 7 7
2.Omgang   Emrik Sjølie Moe    
  Erlend Sakshaug   X   2 2
  Sverre Helland   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Oskar Verpe    
14    Iver Holter   X   X 7 7
16    Petter Straub    
22    Sigurd Pareli Barstad    
25    Thomas Henriksen Brevik   X   X 1 1
27    Bjørnar Husby    
28    Magnus Paulsen   X   4 4
32    Theodor Bele Andreassen   X   4 4
35    Erling Skogstad Norddal    
                              
                              
Leder A: Bendik Drangsholt Dalen          
Leder B: Kim Hansen          
Leder C: Markus Storrø          
Leder D: Kristoffer Hosen Østmo          
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Marius Hatlen Nøst    
  Sander Oksvold   X   X 3 3
2.Omgang 10    Erik Chauton Osnes   X   4 4
13    Theodor Klæboe Greger   X   4 4
16    Olav Hansen    
Underskrift
lagleder
lag B:
19    Martin Steen Røstad   X   X 1 1
30    Zacharias Zachariassen   X   5 5
33    Tobias Dybvik   X   X 6 6
34    Alexander Bergseth Jullumstrø    
35    Sander Bratvold    
58    Martin Hella-jensen    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kristian Valstad          
Leder B: Torunn Åmotsbakken Bromet          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Terje Sagøy Varmdal Dommer:   Terje Hansen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: