NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 20 år Toppserien TrønderEnergi - 01
Kamp Nr  11232001001   ResPIN  7242593  Tilskuere 40  Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Leangenhallen 18.09.2020 kl. 20.30    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Kristiansund/Molde
Sluttresultat A
28
B
23
Halv tid A
17
B
12
Full tid A
28
B
23
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Snorre Risholt Moen    
  Kristoffer Borg Nilsen   X   4 4
2.Omgang   Emrik Sjølie Moe    
  Erlend Sakshaug   X   1 1
  Sverre Helland   X   7 7
Underskrift
lagleder
lag A:
14    Iver Holter   X   5 5
17    Kim Landstad Hindenes    
19    Elling Magnus Møllegård Aunaas    
22    Sigurd Pareli Barstad   X   X
25    Thomas Henriksen Brevik    
27    Bjørnar Husby   X   2 2
28    Magnus Paulsen   X   X X 3 3
32    Theodor Bele Andreassen   X   5 5
35    Erling Skogstad Norddal   X   X X 1 1
                              
                              
Leder A: Markus Jønland          
Leder B: Bendik Drangsholt Dalen          
Leder C: Kim Hansen          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Leo Kaplanski    
  Håkon Aleksander Øien Birkelund    
2.Omgang   Kasander Sevaldsen   X   2 2
  Stian Ludvigsen Tømmervåg   X   6 6
  Jakub Szymon Jablonski   X   X X 4 4
Underskrift
lagleder
lag B:
11    Kasper Bjermeland Uhlen   X   1 1
16    Emil Grøvdal Sæter    
20    Sondre Westad Ødegård   X   3 3
24    Trym Vogt Hattrem-Johansen   X   4 1 5
30    Sigve Sevaldsen   X   2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Kjetil Gimnes          
Leder B: Lars Holand          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Kristian Landstad Krogstadnes Dommer:   Jostein Berggren Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: