NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 14 år TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11131402100   ResPIN  7240623  Tilskuere Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Utleira A 29.11.2020 kl. 16.00    
A Hjemmelag
 Utleira
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
17
B
20
Halv tid A
9
B
9
Full tid A
17
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Hans Eirik Osen    
  Emil Stavrum Rønning    
2.Omgang 11    Filip Fevang Tveit   X   X 2 2
14    Magnus Berg Uv    
15    Amund Skogstad Norddal   X   4 1 5
Underskrift
lagleder
lag A:
16    Ludvik Betten Nilsen   X   5 5
17    Jonas With-Kalland   X   1 1
20    Anthony Stene    
21    Elias Buaas Jenssen   X   X 1 1
26    Linus Eggen Remseth   X   X 2 2
28    Håkon Fuglem   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Stig-Gøran Nilsen          
Leder B: Per Kristian Norddal          
Leder C: Vibeke Remseth          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Eirik Stenberg    
  Axel Tinius Riiber   X   X 2 2
2.Omgang   Elias Haukdal   X   6 6
  Håkon Taarneby Nordstrand   X   1 1
  Emil Andreas Midelfart   X   X 1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
10    Jostein Tørum Haugerud    
13    Magnus Breivold   X   2 2
14    Martin Sund Melby    
15    Johan Martin Brandt    
17    Mikkel Kulvik Bremseth   X   X X 3 1 4
20    Sivert Dypvik Aakvik    
24    Victor Forbord   X   4 4
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bente Kulvik Bremseth          
Leder B: Børge Breivold          
Leder C: Rune Forbord          
Leder D: Thomas Sylte          
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Frode Espnes Sand Dommer:   Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: