NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 14 år TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11131402061   ResPIN  7240584  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Ørland Sparebank Arena Sildefeltet 18.10.2020 kl. 15.00    
A Hjemmelag
 Ørland/Bjugn
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
16
B
21
Halv tid A
5
B
11
Full tid A
16
B
21
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Jan Wojciech Cieslak    
  Sondre Haugen    
2.Omgang   Casper Restad Pettersen   X   7 7
  Sondre Mandal Hovd   X   X X
  Vetle Gillebo   X   4 4
Underskrift
lagleder
lag A:
  Emil Wahl Ottesen   X   X 3 3
10    Casper Berg Breivik   X   X 1 1
11    Emil Dahl Uthus   X   X 1 1
12    Vetle Christiansen   X   X
13    Isak Rødsjø    
16    Vegar Skogen Drilen    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Line Anett Gillebo          
Leder B: Mari Wahl Ottesen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Elias Haukdal   X   7 7
  Emil Andreas Midelfart   X   X 5 5
2.Omgang   Håkon Taarneby Nordstrand   X   2 2
  Johannes Sylte Talseth   X   5 5
12    Martin Salater    
Underskrift
lagleder
lag B:
13    Magnus Breivold   X   1 1
18    Noah Albrechtsen   X   1 1
20    Sivert Dypvik Aakvik    
22    Sverre Øksnes Havdal    
24    Victor Forbord    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Rune Forbord     X      
Leder B: Thomas Sylte          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Tor Stendahl Rambraut Dommer:   Jan Magne Nilsen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: