NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 14 år TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11131402036   ResPIN  7240559  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 TOBB-hallen Sjetne IL 22.11.2020 kl. 16.00    
A Hjemmelag
 Sjetne
mot
B Bortelag
 Strindheim
Sluttresultat A
18
B
26
Halv tid A
12
B
14
Full tid A
18
B
26
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Heine Hannisdal    
  Eskil Husby Hansen   X   X 4 4
2.Omgang   Markus Moa Pettersen   X   2 2
  Marco Enrique Voldhagen    
  Maximilian Leon Nerland   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Gustav Öhrvall Raaen    
35    Sander Mæhre Haugen   X   1 1
36    Preben Berge Berdal   X   3 3
40    August Lyng   X   X 4 4
46    Ludvig Stølan   X   X 2 2
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Eva Terese Voldhagen          
Leder B: Tonje Berge Berdal          
Leder C: Marit Kobberrød Lyng          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Adrian Grønflaten Holte   X   2 2
  Elias Haukdal   X   2 2
2.Omgang   Johannes Sylte Talseth   X   X 6 6
11    Leo Spjøtvold Lyse   X   2 2
12    Martin Salater    
Underskrift
lagleder
lag B:
17    Mikkel Kulvik Bremseth   X   8 8
19    Oskar Pilskog Nyhus   X   6 6
20    Sivert Dypvik Aakvik    
23    Theodor Berg-Jørgensen    
25    Viktor Koran Wold    
50    Edwin Ajablemare Amidu    
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bente Kulvik Bremseth          
Leder B: Børge Breivold          
Leder C: Thomas Sylte          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Bård Hemming Lorentsen Dommer:   Lasse Lund Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: