NHF Region Nord Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Gutter 14 år TrønderEnergi-Serien - 02
Kamp Nr  11131402034   ResPIN  7240557  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Lade idrettshall 22.11.2020 kl. 10.00    
A Hjemmelag
 Strindheim
mot
B Bortelag
 Hommelvik
Sluttresultat A
22
B
20
Halv tid A
12
B
11
Full tid A
22
B
20
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Adrian Grønflaten Holte    
  Elias Haukdal   X   3 3
2.Omgang   Emil Andreas Midelfart   X   2 2
  Håkon Taarneby Nordstrand    
10    Jostein Tørum Haugerud    
Underskrift
lagleder
lag A:
11    Leo Spjøtvold Lyse   X   2 2
17    Mikkel Kulvik Bremseth   X   7 7
19    Oskar Pilskog Nyhus   X   5 5
24    Victor Forbord   X   3 3
50    Edwin Ajablemare Amidu    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bente Kulvik Bremseth          
Leder B: Børge Breivold          
Leder C: Thomas Sylte          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Vegard Jamtøy Hansen    
  Sander Dahlen Wannebo   X   6 6
2.Omgang   Oscar Harborg Richardsen    
  Sondre Sæterhaug Einvik   X   1 1
12    Felix Tøndel Ørgersen    
Underskrift
lagleder
lag B:
15    Mathias Paulsen Almås   X   3 3
21    Jonas Christian Frohm Strøm   X   2 2
23    Emil Løvseth   X   X 1 1
36    Magnus Buseth Johannessen   X   3 3
38    Even Gulbrandsen Jakobsen   X   4 4
91    Eddie Magnar Naish Hjelsvold   X   X
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Jon Arne Strøm          
Leder B: Lars Erik Jakobsen          
Leder C: Berit Løvseth          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Imre Krogstad Abelvik Dommer:   Oskar Laugen Forbord Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: