Norges Håndballforbund |
0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: 1. divisjon Kvinner
|
Kamp Nr
|
90020100076 |
ResPIN
|
7193644 |
Tilskuere
|
|
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Inaktiv - Nadderud Arena |
17.01.2021 kl. 16:00 |
|
|
A |
Hjemmelag |
Bærum Topphåndball |
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
|
B
|
Halv tid
|
A
12
|
B
18
|
Full tid
|
A
|
B
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Thea Granlund |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ane Røneid Rustad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
4 |
|
Siri Elicabeth Hansson |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kathinka Garmann Løvstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Marte Sirén Figenschau |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag A:
|
11 |
|
Cornelia Lyngby |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Martina Jurisic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Synne Sundli Eek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Anette Sundal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Elise Ustgård Langås |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Elsa Maria Åsberg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Magdalena Mitrovic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Thea Andresen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ingrid Kristine Syversen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Janine Borchgrevink Børkeeiet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
My Lervold |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Vegard Saua |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Marianne Garmann Dahle |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Jan Erik Grøndahl |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elisabeth Benestad Rosenvold |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Helene Mortensdatter Isachsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
9 |
|
Kristine Hårtveit Thomassen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Hanne Byklum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anne Linn Eriksen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag B:
|
13 |
|
Ingvild Bersås Westersjø |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Hanne Andve |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Vilde Strandli |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mari Egeland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Anne Charlotte Benestad Rosenvold |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Martine Kårigstad Andersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Camilla Hennig-Olsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Mina Pauline Gregersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Martine Høyer Thorsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Ingve Tofteland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Ida Gabrielsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Kristine Lunde-Borgersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|