NHF Region Øst |
Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Gutter 18 Nivå 1 - A Sluttspill
|
Kamp Nr
|
41031804021 |
ResPIN
|
7152728 |
Tilskuere
|
|
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Inaktiv - Nadderud Arena 1 |
05.03.2020 kl. 20:30 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
16
|
B
17
|
Halv tid
|
A
8
|
B
7
|
Full tid
|
A
16
|
B
17
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eirik Glæsel |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
6 |
|
Theodor Aleksander Lund Johansson |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
2.Omgang
|
10 |
|
Sander Øyane |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
11 |
|
Nicolas Harald Alexis Lefevre Storbekkrønning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Mads Presterud Ødegård |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
Underskrift lagleder lag A:
|
16 |
|
Magnus Strand Harboe |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Fredrik Lian Spanic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Jacob Jensen Rodahl |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
30 |
|
Carl Petter Mørch-Reiersen |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Truls Bjørkedal Thrane |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
6 |
101 |
|
Omar André Jallow |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
|
Eilert Karinen Sandborg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Ole Andreas Bjørndalen Sverre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Linn Siri Jensen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matias Schou |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sigve Storsæter |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
2.Omgang
|
3 |
|
Somner Brenna-Hansen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
4 |
|
Magnus Schick |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Martin Strøm Tjernshaugen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
Underskrift lagleder lag B:
|
10 |
|
Trym Jansen Normann |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Marius Bergseng Gulbrandsen |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
14 |
|
Leon Lorang Moe |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Iver Bolli Melgård |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Daniel Hansen Kittelsaa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mathias Bolivar Jakobsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
27 |
|
Mathias Rønneberg Bisgaard |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
69 |
|
Mads Pettersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Eivind Åsheim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Mats Julius Haakenstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Asbjørn Madsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
Pål Øivind Tjernshaugen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|