NHF Region Øst Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 15 Nivå 2 - B 1 Sluttspill
Kamp Nr  41041516039   ResPIN  7152377  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Degerneshallen 01.03.2020 kl. 14.00    
A Hjemmelag
 Degernes
mot
B Bortelag
 Ski 2
Sluttresultat A
20
B
26
Halv tid A
8
B
16
Full tid A
20
B
26
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Margrethe Kjeve   X   2 2
  Maria Reinfjord   X   12 1 13
2.Omgang   Julie Karoline Vestby    
  Signe Solbrække Larsson   X   2 1 3
  Nora Amalie Johansen   X   X 1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
10    Karen Charlotte Nordahl Sørvold    
11    Charlotte Salamonsen   X   X X
12    Sofie Karoline Isebakke Grindstad    
23    Aminata Kenneh   X   1 1
111    Vilde Jordet    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Trond Iver Karlsen          
Leder B: Sara Johanne Helstad Magnussen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Neha Noor Ahmed    
  Aina Ligaya Amores   X   1 1
2.Omgang   Elise Andrea Pind   X   1 1
19    Ida Nesheim Hansen   X   6 6
24    Silje Kvist Ødegård   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag B:
25    Sukran Gatalgöl    
26    Thelma Tesaker Røberg   X   9 9
28    Vilje Kolstad-Lind    
31    Henriette Hyggen Skari   X   1 1 2
32    Amelie Gabriella Rua   X   2 2
33    Melisa-Meli Foric   X   X 4 4
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ane Strid Halvorsen          
Leder B: Linn Englund Lorentzen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Marte Glørud Smestad Dommer:   Marthe Aaseby Pedersen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: