NHF Region Øst Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 14 Nivå 2 - B 3 Sluttspill
Kamp Nr  41041419038   ResPIN  7151710  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Degerneshallen 01.03.2020 kl. 13.00    
A Hjemmelag
 Degernes
mot
B Bortelag
 Ull/Kisa 2
Sluttresultat A
17
B
15
Halv tid A
12
B
7
Full tid A
17
B
15
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ingeborg Halstvedt   X   1 1
  Maren Svarva Levernes   X   2 2
2.Omgang   Andrea-Helene Skjelin Haglund   X   1 1
  Mia Wingquist Dalsjø    
14    Hedda Fossdal   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
15    Martine Soliana Lindstad   X   X 3 3
16    Vilde Amalie Stokkedalen    
17    Maiken Alise Godtfredsen   X   5 5
19    Thea Østby Bratlie   X   1 1
21    Kaisa Hogseth   X   3 3
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Bjørn Sverre Dahl          
Leder B: Ronny Hansen          
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Lykke Emilie Sørensen   X   2 2
  Malena Gulbrandsen Høe   X   5 5
2.Omgang   Hedda Grøttheim   X   X 2 2
10    Ingrid Skytterholm Røn   X   3 3
13    Emma Pigere   X   2 2
Underskrift
lagleder
lag B:
16    Malin Kristine Vollen    
22    Frida Orkelbog Ingvaldsen   X   1 1
27    Maiken Nikoline Holmenes    
29    Linea Pronaj    
35    Embla Sørgård    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Leinert Johan Ingvaldsen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Marthe Aaseby Pedersen Dommer:   Marte Glørud Smestad Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: