NHF Region Øst Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 14 Nivå 2 - B 3 Sluttspill
Kamp Nr  41041419024   ResPIN  7151696  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Degerneshallen 29.02.2020 kl. 11.00    
A Hjemmelag
 Degernes
mot
B Bortelag
 Ull/Kisa 3
Sluttresultat A
15
B
8
Halv tid A
9
B
4
Full tid A
15
B
8
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Ingeborg Halstvedt    
  Maren Svarva Levernes   X   2 2
2.Omgang   Andrea-Helene Skjelin Haglund   X   1 1
  Mia Wingquist Dalsjø    
11    Vilde Jordet   X   1 1
Underskrift
lagleder
lag A:
12    Sofie Karoline Isebakke Grindstad    
14    Hedda Fossdal   X   2 2
15    Martine Soliana Lindstad   X   X 3 3
17    Maiken Alise Godtfredsen   X   X 2 2
19    Thea Østby Bratlie   X   X 1 1
21    Kaisa Hogseth   X   X 1 1 2
23    Aminata Kenneh   X   1 1
                              
                              
                              
                              
Leder A: Ronny Hansen          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Rebecka Simone Nordby-Søderholm    
  Ida Wasmuth-Heltorp   X   1 1
2.Omgang 13    Martine Furland Granheim    
14    Mia Quan Kittilsen    
17    Amalie Holthe Hjelmervik   X   X
Underskrift
lagleder
lag B:
26    Siri Kristiansen-Aarmo   X   1 1
32    Julie Therese Elstad   X   X X 2 2
33    Ninni Nimea Lystad    
34    Frida Ottesen    
36    Ingrid Elise Underdal   X   2 1 3
134    Hermine Fredriksen Rasch   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Mona Therese Svinø          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Heidi Elisabeth Tøndel Dommer:   May-Kristin Wold Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: