NHF Region Øst |
Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Jenter 14 Nivå 1 - B 2 Sluttspill
|
Kamp Nr
|
41041414009 |
ResPIN
|
7151402 |
Tilskuere
|
|
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Inaktiv - Nadderud Arena 1 |
02.03.2020 kl. 19:15 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
15
|
B
19
|
Halv tid
|
A
8
|
B
12
|
Full tid
|
A
15
|
B
19
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Sofie Duus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mari Kristine Hernes |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
2.Omgang
|
3 |
|
Thale Eikemo Ringseth |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
4 |
|
Bettina Ranvik |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
5 |
|
Charlotte Borthen Gunby |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
Underskrift lagleder lag A:
|
8 |
|
Hedda Brandt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ingrid Anne Omtveit Lundem |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
16 |
|
Pia Tveter Eriksen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
23 |
|
Selma Hannestad Wulff |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
4 |
27 |
|
Erika Henriksen Bjørnsrud |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Oda Dorthea Solhaug |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Emrah Mustedanagic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Ida Evjen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ane Lindholt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julie Sandvik |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
2.Omgang
|
7 |
|
Charlotte Stensbråten |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
3 |
14 |
|
Thea Emilie Bjerkeli |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
15 |
|
Elise Martinsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
Underskrift lagleder lag B:
|
18 |
|
Hanna Åmtun |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
25 |
|
Mie Andresen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
26 |
|
Dina Turøy Brugman |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nora Otterlei Blomqvist |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
6 |
28 |
|
Beren Naz Ucarli |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Frida Celine Egeberg Kalnæs |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Anne Reidun Møst |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Dan Sigurd Stensbråten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Alexander Åmtun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|