NHF Region Øst |
Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Gutter 14 Nivå 1 - B 2 Sluttspill
|
Kamp Nr
|
41031408013 |
ResPIN
|
7151103 |
Tilskuere
|
|
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Inaktiv - Nadderud Arena 2 |
08.02.2020 kl. 16:20 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
27
|
B
17
|
Halv tid
|
A
27
|
B
|
Full tid
|
A
27
|
B
17
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Simen Langseth Syversen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Oskar Bekkevold |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
20 |
|
Mikkel von Krogh Folge |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jonas Lars Johansson-Kjellerød |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Marius Aaserud Norheim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag A:
|
30 |
|
Henrik Aleksander Ropstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Fredrik Stenvold |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Marcus Hauge Cheyne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Daniel Sharma Fernander |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Henrik Steinbø |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Emrah Mustedanagic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Mads Falck Rekstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Andreas Øren Nossum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
Line Ropstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Andreas Faugli |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Filtvedt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
5 |
|
Leo Mustorp |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Trym Baastad Svendsby |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anders Kristiansen Haug |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag B:
|
16 |
|
Andreas Dvergsnes Eriksen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Bartosz Michal Lachacz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ludvik Tangen Staås |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Sondre Laurits Rød Goska |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
|
Eugen Nilsen Solberg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Erik Filtvedt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Ida Therese Lintho |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|