NHF Region Øst Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Jenter 13 Nivå 2 - B 1 Sluttspill
Kamp Nr  41041321047   ResPIN  7150596  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Rakkestadhallen A 08.03.2020 kl. 12.00    
A Hjemmelag
 Degernes 2
mot
B Bortelag
 Drøbak/Frogn 2
Sluttresultat A
25
B
11
Halv tid A
11
B
6
Full tid A
25
B
11
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Astrid Bakkevik Finnestad   X   X 9 9
  Julie Hystad Lund   X   5 2 7
2.Omgang   Frida Rønningen   X   1 1
10    Lea Margrethe Haug Sankerud   X   1 1
12    Kristine Lovise Harlem    
Underskrift
lagleder
lag A:
13    Guro Storeheier    
18    Anette Synøve Vassbotn   X   7 7
19    Kaja Helene Kristiansen    
22    Dalila Tabakovic    
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Hege Merete Haug          
Leder B:                    
Leder C:                    
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
    Maya Lund    
  Julia Løken Marki   X   2 2
2.Omgang   Emilie Frimann Tørseth    
10    Manté Montvilaité   X   2 2
12    Veronika Onstad Sandbæk    
Underskrift
lagleder
lag B:
14    Kine Nilsen   X   X
18    Ella Dybwad   X   X
20    Tuva Mimmi Omdal Fure   X   3 3
27    Lina Cvitanovic   X   2 2 4
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Thomas Terjeson Edholm          
Leder B: John Gilbert Lara          
Leder C:                    
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Emilie Aas Lystad Dommer:   Kine Aaseby Pedersen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: